Papademetriou School

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΕΣΕΩΝ

CAMBRIDGE  PROFICIENCY Results June 2020

Congratulations!!

 SPAIDIOTIANASTASIAPASS AT GRADE B 
 MANOUSIEIRINIPASS AT GRADE C 
 MERIKAIOANNAPASS AT GRADE C 
 ZACHARAKIFOTEINIPASS AT GRADE C 
 KALAMPOUKAATHINAPASS AT GRADE C 
 ZANGOGIANNILYDIACambridge ADVANCED 
 KARANDREASNIKOLAOSPASS AT GRADE A 
 ANASTASIADIATHINAPASS AT GRADE C 
 TSAKONASTHEODOROSPASS AT GRADE B 
 GEORGANTAELPIDAPASS AT GRADE A 
 ALIWAFFAACambridge ADVANCED 
 FRAGKOUPAGONAPASS AT GRADE C 
 NURAVANESAPASS AT GRADE C 
 BOURKOULANIKI

Cambridge ADVANCED

 
   

Proficiency Michigan exam (ECPE)

Lydia Zangogianni PASS

Konstantina Kolovou PASS

Anglia Aim Awards Results (B2 Level) 

Congratulations!!

    

GEORGIOS STEFANOS KOFFAS  Reading/Writing/ Listening: PASS  Speaking: MERIT

    
FILIPPOS KONSTANTINOS MICHAILIDIS Reading/Writing/Listening: PASS Speaking: DISTINCTION    
ANESTIS GEORGIOS BIMPIS Reading/Writing/Listening: PASS Speaking: MERIT    
     
     
     
     
Cambridge FCE Exam Results (All our candidates have passed their exam)   
 
 

French Exam Results (All our candidates have passed their exam)

SessionNiveauCode CandidatNom Prénom Note CONote CENote PENote PONote FinaleDecision
DELF JuniorA1030001292988KAMPRANI MARIA 1521.520.51976admis
DELF JuniorA1030001292989LYRA THEODORA 1617.51418.566admis
DELF JuniorA1030001292990MAVRIDI ELPIS 1523.5192178.5admis
DELF JuniorA1030001292991NIKIFOROU NATALIA 1523.520.52483admis
DELF JuniorA1030001292992PAPADIMITRIOU ATHANASIOS 1724172078admis
DELF JuniorA1030001292993RAFTOPOULOU CHARA 1622.520.52281admis
DELF JuniorA2030001287224DIMOU ALEXIA 192319.52485.5admis
DELF JuniorA2030001287202KOSTOPOULOU ILIANA 2522.5212290.5admis
DELF JuniorA2030001287226KREMMYDA NATALIA 232424.52293.5admis
DELF JuniorA2030001294047TZIOUTZIOU MARIA 2121.515.51977admis
DELF JuniorA2030001287223VENETI SOTIRIA 1520152272admis
DELF JuniorB1030001281622AKALESTOU KONSTANTINA 241822.52286.5admis
DELF JuniorB1030001288224PAPAGEORGIOU DESPOINA 151914.523.572admis
DELF JuniorB1030001288253TASTSIDI VALENTINI 15.520.5122068admis
DELF JuniorB1030001281626TRAGARI VIOLETA 17.5181616.568admis
DELF JuniorB1030001281625TRAGARIS ATHANASIOS 1418.511.514.558.5admis
DELF JuniorB1030001281482ZOMPANAKI ELENI 18.516.5141766admis

Cambridge F.C.E.

LAST NAMEFIRST NAMECERTIFICATEGRADE 
NALMPANIDAFNICambridge F.C.EGrade A 
TSIKHMOUSADIMITRISCambridge F.C.EGrade A 
CHATZOPOULOSVASILEIOSCambridge F.C.EGrade B 
GENNADISLAMPROSCambridge F.C.EGrade B 
ALKHALDINAIACambridge F.C.EGrade B 
ALIMOHAMADCambridge F.C.EGrade B 
TSIMPLOULISDIMITRIOSCambridge F.C.EGrade B 
CHARALAMPIDOUIOANNACambridge F.C.EGrade B 
KOSTOUROSSARANTOSCambridge F.C.EGrade C 
SEITARIDOUSOFIA MARIACambridge F.C.EGrade C 
KALAMPALIKIOLGA EIRINICambridge F.C.EGrade C 
VASILAKIIAKOVINA MARIACambridge F.C.EGrade C 
ALEXIOUSTYLIANOSANGLIA B2MERIT/MERIT 
VASILAKIIAKOVINAANGLIA B2MERIT/DIST 
THEODOROUKATIANAANGLIA B2MERIT/DIST 
SITARIDOUSOFIAANGLIA B2PASS/PASS 
KALAMPALIKIOLGA EIRINIANGLIA B2MERIT/DIST 
KOSTOUROSSARANTOSANGLIA B2MERIT/DIST 
PANIDISMICHAILANGLIA B2

DIST/DIST

 

 Cambridge Proficiency & Advanced Certificate                           

 

Last NameFirst NameCertificateGRADE    
KONTOGIANNIKYRIAKICambridge ProficiencyGrade A    
ZACHARIASKONSTANTINOSCambridge ProficiencyGrade B    
KONTOGIANNISAPOSTOLOSCambridge ProficiencyGrade B    
ZAMPARASMARIOSCambridge ProficiencyGrade B    
PAPADEMETRIOUELECTRACambridge ProficiencyGrade C    
CHIOTIKONSTANTINACambridge ProficiencyGrade C    
SANALIDOUVASILIKICambridge ProficiencyGrade C    
        
BELAJKLEJVICambridge Advanced Pass    
GIAMPANIMARIA NEFELICambridge Advanced Pass    
MICHAILIDOUELENICambridge Advanced Pass    

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑ HORENLESENSCHREIBENSPRECHENΣΥΝΟΛΟ
ADAMIDISALEXANDROS 10,507,0012,0015,0045
FRAGOPOULOSCHARALAMPOS 7,509,0012,0017,0046
KIAFASGEORGIOS 13,504,0012,0018,0048
KOUTSOURISDIMITRIS 6,008,0010,0016,0040
NIOMASKONSTANTINOS 13,504,0010,0011,0039
STAVROPOULOUANNA MARIA 9,003,0012,0015,0039
TRITOUSOFIA RAFAILIA 10,509,0010,0015,0045

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

CERTIFIACTENAMEGRADE
DELF A2ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ86,5%
DELF A2ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΛΠΙΔΑ91%
DELF A2ΤΑΣΤΣΙΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ76%
DELF A1ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ93%
DELF A1ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ92%
DELF A1ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ88,5%
DELF Α1ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ83%
DELF Α1ΒΕΝΕΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ71,5%
 

DELF B2

ΑΛΧΑΛΝΤΙ ΝΑΪΑ52%
DELF B2ΣΠΑΪΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ66,5%

CAMBRIDGE PROFICIENCY RESULTS MAY 2018 (100%)

GEORGIOS APOSTOLOU PAPADOPOULOS – Grade B

IOULIA NIKOLAOU SAKELLI – Grade B

PELAGIA (Pelina) STAVROU STAMATAKI – Grade B

ILEKTRA ODYSSEA ANNITSAKI – Grade C

DIMITRA MICHAIL KOUKORINI – Grade C

 

MICHIGAN PROFICIENCY RESULTS  2018 (100%) 

ARIANNA KOTZAMPASAKI – PASS

ILEKTRA ANNITSAKI – PASS

KONSTANTINA TSAKIROROPOULOU – PASS 

 

CAMBRIDGE FCE EXAMINATION RESULTS  2018 

DIMITRIOS VASILEIOS KALOGIANNIS – Grade B

IOANNIS VASILEIOS KALOGIANNIS – Grade C

CHRISTOS ANTONIOS TZOUROS – Grade B

ATHANASIOS DIMITRIOU LEPENIOTIS – Grade C

PANAGIOTIS ANTREAS SARIGEORGIOU – Grade B

DIMITRA SPYRIDON TSARMPOPOULOU Grade A 

ZOI GEORGIOS STRATI Grade B

PAGONA-EIRINI (Nina) ANTONIOS FRAGKOU Grade A

ATHINA ALEXANDROS ANASTASIADI  Grade B

KONSTANTINOS EMMANOUIL SARANTELLIS Grade A

APOSTOLOS PANAGIOTIS ASKOUNIS Grade B

IOANNA CHRISTOS MERIKA Grade B

ATHINA NIKOLAOS KALAMPOUKA Grade B

NIKI SPYRIDON BOURKOULA Grade C

WAFFAA NASSER ALI CEFR Level B1

GEORGIOS FERDI KOURTI Grade A

GEORGIOS MICHAIL KOLKOS Grade B 

ORESTIS SPYRIDON BETHANIS Grade B

THEODOROS TSAKONAS Grade A

ANASTASIA SPAIDIOTI Grade B

IRENE MANOUSI Grade B

VANESA NOURA Grade C

 

 

ANGLIA AIM AWARDS (100%)

DIMITRIOS PANAGIOTIS MASOURIDIS GRADE: MERIT

VERA IOANNIS KATRANIDI  GRADE: MERIT

LAZAROS IOANNIS KATRANIDIS GRADE: MERIT 

WAFFAA NASSER ALI GRADE: MERIT 

 

 

GERMAN LANGUAGE EXAMS (100%) 

NALMPANI DAFNI FIT 2

ANGELOS VYZAS FIT 1

DIMITRA KYRIAZOPOULOU FIT 1

IASON KAKAVAS FIT 1

MICHAIL AVLASTIMIDIS FIT 1 

 

FRENCH LANGUAGE EXAMS (100%)

ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  DELF A1

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΛΠΙΔΑ  DELF A1

ΤΡΑΓΑΡΗΣ ΘΑΝΟΣ   DELF A1

ΤΡΑΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ  DELF A1 

ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ DELF A1

ΤΣΙΚΙΜΟΥΣΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DELF A2

ΚΟΦΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  DELF A2

ΑΛΧΑΛΝΤΙ ΝΑΓΙΑ DELF B1 

ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ DELF B1

Cambridge FCE/Cambridge PROFICIENCY / Michigan Proficiency 

May 2017: 100% Success rate !!

ANASTASIADI CHRISTINA    Cambridge Proficiency    Grade C

FOUNTOULI IOANNA            Cambridge Proficiency    Grade B

KATSIVARDI PINELOPI         Cambridge Proficiency    Grade A

KOLKOU EVANGELIA            Cambridge Proficiency    Grade C

OIKONOMOU CHARRIS         Cambridge Proficiency    Grade C

SOULANTIKAS GEORGIOS    Cambridge Proficiency    Grade C

STRATIS LEANDROS            Cambridge Proficiency    Grade B

ZACHARIOUDAKIS NIKOS    Cambridge Proficiency    Grade B

KANAKIS NIKOLAOS            Michigan Proficiency       Pass

MELISSOURGOS GEORGIOS   Michigan Proficiency       Pass

KONTOGIANNIS ATHANASIOS  Michigan Proficiency     Pass

ZAFEIROPOULOU CHARA      Michigan Proficiency       Pass

MOUTOUSI PHILITSA           Michigan Proficiency        Pass

 

 

ABOUCHAAR NIKOS

Cambridge FCE

 

Grade B

BELAJ KLEJVI

Cambridge FCE

 

Grade C

CHIOTI KONSTANTINA

Cambridge FCE

 

Grade C

HOXHALLI ANNA

Cambridge FCE

 

Grade B

KAISARI ILIANA

Cambridge FCE

 

Grade B

KAPITSIMADI ANNA

Cambridge FCE

 

Grade B

KAPITSIMADI SOTIRIA

Cambridge FCE

 

Grade A

KATSIKAKIS FANIS

Cambridge FCE

 

Grade B

KONTOGIANNI KYRIAKI

Cambridge FCE

 

Grade A

PAPADEMETRIOU ELECTRA

Cambridge FCE

 

Grade B

PAPAZISI PELA

Cambridge FCE

 

Grade B

PONTIKIS CHRISTOFOROS

Cambridge FCE

 

Grade B

TROIANOS AGGELOS

Cambridge FCE

 

Grade B

TROIANOS ANASTASIS

Cambridge FCE

 

Grade B

TSIMPLOULIS VASSILΙS

Cambridge FCE

 

Grade B

TSELEMENGOS SOCRATIS           Michigan ECCE       PASS

TSITSIPAS FANOURIS                    Michigan ECCE       PASS

MANOUSIS MANOLIS                     Michigan ECCE       PASS

TSOUVELEKIS CONSTANDINOS   Michigan ECCE       PASS

MICHAILIDOU CHRISTINA              Michigan ECCE       PASS

Cambridge FCE – Cambridge Proficiency – and German Exams 

100 % Success rate !! ( June & December )

 

 

 

 GEORGE KARABIBIS  CAMBRIDGE FCE / DEC 16 

Grade  A

 
 

NIKI ZAGOGIANNI

 

CAMBRIDGE Proficiency/Dec 16

 

Grade C

    
 

PHILLIPE AVLASTIMIDIS

 

CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade C

    
 

JASON MOUROUNAS

 

CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade A

    
 

PELINA STAMATAKI

 

CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade B

    
 

ELPIDA DELIGIANNOPOULOU

 

CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade C

    
 

PEGGY DERVISI

 

CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade A

    
 GEORGE THANOS 

 CAMBRIDGE FCE / Dec 16

 

Grade A

 

 

 

 

 

Agathis Ioannis

 

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

 

Annitsaki Ilectra

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Bekakou Aggeliki

 

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

 

Koukotini Dimitra

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Malatra Despoina

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Masouridou Maria

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Merika Eleni

 

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

 

Papadopoulos Christos

 

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

 

Papadopoulos Georgios

 

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

 

Passarea Ann-Georgia

 

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

 

Sanikopoulou Athanasia

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Spaidioti Vasileia

 

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

 

Spyriounis Aggelos

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Tsevas Anastasis

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Tsirka Chara

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Tsirkas Konstantinos

 

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

 

Tzioutziou Eleftheria

 

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

 

Zerkidis Dimitrios

 

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

 

Apostolopoulou Konstantina

 

Cambridge Proficiency

 

Grade B

 

 

 

 

 

Konstantis Tassos

 

Cambridge Proficiency

 

Grade B

 

 

 

 

 

Sakellaropoulos Pantelis

 

Cambridge Proficiency

 

Grade B

 

 

 

 

 
Sklirou Artemis  
 
 Michigan Proficiency
 
 Pass

 

 

 

 

 

Aretakis Giorgos

 

GERMAN FIT 1

 

PASS

 

 

 

 

 

Kafetzi Georgia

 

GERMAN FIT 1

 

PASS

 

 

 

 

 

Theodorou Katiana

 

GERMAN FIT 1

 

PASS

 

 

 

 

 

Hioti Konstandina

 

GERMAN FIT 1

 

PASS

 

 

 

 

 

Papadopoulos Giorgos

 

GERMAN FIT 2

 

PASS

 

 

 

 

 

 Vazaka Ioanna

 

 b1 sprachdiplom daf 

 

pass

 

 

 

 

 

 Zaggogianni Niki

  b1 sprachdiplom daf  

 

pass 

 

 

 

 

 

Gavrilakis Antonios               MICHIGAN ECCE      PASS

Ponitki Izabella                     MICHIGAN ECCE      PASS

Pasarea Eleni                          MICHIGAN ECCE      PASS

Konidaris Alexandros            MICHIGAN ECCE      PASS

Graikousis Dimitris                MICHIGAN ECCE      PASS

 

Katsivardi Penelope         French – B1

Tzannini Ariadni              French – B1

Massouridou Maria          French – B2

Stouka Konstandina        French – B2

Gavrilakis Antonis           French – B1

Dervisi Panagiota            French – B1

Successful Candidates 2015

 

 

 

 

Zacharia (Falitsa) Garifallia

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Melissourgos Georgios

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Karandreas Nikolaos

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Chorti Antonia

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Konstandinidi Dafni

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Fountouli Ioanna

Cambridge   FCE

Grade A

 

 

 

 

Tsakiroglou Eirini

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Palli Evdoxia

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Dimopoulou Anna Maria

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Xotxali Dea

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Sakellaropoulos Pantelis

Cambridge   FCE

Grade A

 

 

 

 

Soulantikas George

Cambridge   FCE

Grade A

 

 

 

 

Katsivardi Penelope

Cambridge   FCE

Grade A

 

 

 

 

Anastasiadi Christina

Cambridge   FCE

Grade A

 

 

 

 

Zangogianni Niki

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Oikonomou Charis

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Lazaridi Anna

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Kontogiannis Thanasis

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Chatzopoulos Dimitris

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Zafeiropoulou Chara

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Kolkou Evangelia

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Atsou Natalia

Cambridge   FCE

Grade B

 

 

 

 

Sasso Angelos

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Vazaka Ioanna

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Stouka Constantina

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Papagiannopoulos Ioannis

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Kiousi Tatiana

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Nalbani Christina

Cambridge   FCE

Grade C

 

 

 

 

Pagida Basta Myrto

Cambridge Proficiency

Grade C

 

 

 

 

Dervisis Christos

Cambridge Proficiency

Grade C

 

 

 

 

Pontiki Vaia

Cambridge Proficiency

Grade C

 

 

 

 

Sakellaropoulou Afroditi

Cambridge Proficiency

Grade A

 

 

 

 

Kalamaras Constandinos

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Myrianthopoulou  Ellia

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Kittes Charalampos

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Lamprakis Agisilaos

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Papoutsidakis Georgios

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Stamos Pavlos

Michigan Proficiency

Pass

 

 

 

 

Alchaldi Naia

FRENCH    A1

 

 

 

 

 

Sophia Kamberi

FRENCH   A2

 

 

 

 

 

Malatra Despina

FRENCH   A2

 

 

 

 

 

Dervisi Panagiota (Peggy)

FRENCH   A2

 

 

 

 

 

Kolkou Evangelia

FRENCH   B1

 

 

 

 

 

Masouridou Maria

FRENCH   B1

 

 

 

 

 

Palli Evdoxia

FRENCH   B1

 

 

 

 

 

Stouka Konstandina

FRENCH   B1

 

 

 

 

 

Papadopoulou Irene

GERMAN  FIT 1

 

 

 

 

 

Bourkoula Niki

GERMAN  FIT 1

 

 

 

 

 

Gelegenis Ioannis

GERMAN  FIT 1

 

 

 

 

 

Melissourgos Georgios

GERMAN  FIT 2

 

 

 

 

 

Christopoulou Sophia

Michigan   ECCE

 

 

 

 

 

Stamopoulou Aggeliki

Michigan   ECCE

 

 

 

 

 

Graikousi Elpida

Michigan   ECCE & MET

 

 

 

 

 

Sgouromallis Manolis

Michigan   MET B2

 

 

 

 

 

Sgouromallis Georgios

Michigan   MET B2

 

 

 

 

 

Triantafillou Aggelos

Michigan   MET B2

 

 

 

 

 

Kapsiocha Maria

Michigan   MET B2

 

 

 

 

 

Kapsiocha Argyro

Michigan   MET C1

 

 

 

 

 

Georgioudakis Stelios

Michigan   MET B1

 

 

 

 

 

Lavazou Maria

Michigan   MET B1

 

 

 

 

 

Petridis Aggelos

Michigan   MET B2

 

 

 

 

 

Skaloumpakas Nikos

Michigan   MET Β2

 

 

 

 

 

Boikou Andreas

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Sarantelis Constandinos

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Papadimitriou Elektra

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Papadopoulou Irene

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Bourkoula Niki

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Zacharias Constantinos

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Kontogiannis Apostolos

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Tsarmpopoulou Dimitra

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Sarigeorgiou Panagiotis

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Bethanis Orestis

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Masouridis Dimitrios

Cambridge  KET

 

 

 

 

 

Lepeniotis Thanassis

Cambridge  KET

Successful Candidates May 2014  (αλφαβητικά)

 

 

 

 

Alexiou-Karakasidis Stavros

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

Argyros Alexandros

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Argyrou Rafaela

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Boikou Andreas

Cambridge IT Power Point

 

Pass

 

 

 

 

Cekani Elsi

Michigan ECCE

 

Pass

 

 

 

 

Charalabidou Sevastiani

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

Christodoulaki Christina

Cambridge Advanced

 

Pass

 

 

 

 

Dervisi Panagiota

Cambridge KET

 

Merit

 

 

 

 

Dervisi Panagiota

Γαλλικά  Delf A1

 

Pass

 

 

 

 

Dimitsas Vasilis

Proficiency

 

Pass

 

 

 

 

Galiatsi Christina

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Gavrilakis Antonis

Γαλλικά  Delf A2

 

Pass

 

 

 

 

Gavrilakis Antonis

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Georgiou Elli

Proficiency

 

Pass

 

 

 

 

Giannakopoulou Ioanna

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Gianneli Theodora

Cambridge IT Power Point

 

Pass

 

 

 

 

Gioni Iro

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

Gourgiotis Ioannis

Michigan ECCE

 

Pass

 

 

 

 

Grilonakis Aristidis

Cambridge IT Power Point

 

Pass

 

 

 

 

Grilonakis Aristidis

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Kamperi Sophia

Cambridge KET

 

Merit

 

 

 

 

Kamperi Sophia

Γαλλικά  Delf A1

 

Pass

 

 

 

 

Karampinis Vasilis

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Karouzos Vasileios

Cambridge FCE

 

Grade C

 

 

 

 

Katsivardi Pinelopi

Γαλλικά  Delf A1

 

Pass

 

 

 

 

Kiousis Konstantinos

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

Konsta  Nancy

Ισπανικά Β2

 

Good

 

 

 

 

Konstadinidi Dafni

Γαλλικά  Delf A2

 

Pass

 

 

 

 

Kontogianni Kyriaki Raphaela

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Krisilia Kalliopi

Michigan ECCE

 

Pass

 

 

 

 

Ladopoulos  Dimitris

Ισπανικά  Α2

 

Very Good

 

 

 

 

Lazaridi Anna

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Malatra Despoina

Cambridge KET

 

Merit

 

 

 

 

Malatra Despoina

Γαλλικά  Delf A1

 

Pass

 

 

 

 

Masouridou Maria

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Masouridou Maria

Γαλλικά  Delf A2

 

Pass

 

 

 

 

Melissourgos Georgios

Γερμανικά Zertifikat Fit 1

 

Pass

 

 

 

 

Nalmpani Christina

Γαλλικά  Delf A1

 

Pass

 

 

 

 

Nikolopoulou Aggeliki

Michigan ECCE

 

Pass

 

 

 

 

Noitaki Elli

Γαλλικά  Delf A2

 

Pass

 

 

 

 

Papagiannopoulos Giannis

Cambridge IT Word

 

Pass

 

 

 

 

Rodopoulos Spyridon

Michigan ECCE

 

Pass

 

 

 

 

Sakellaropoulou Afroditi

Cambridge FCE

 

Grade A

 

 

 

 

Sklirou Artemis

Cambridge FCE

 

Grade B

 

 

 

 

Stamataki Pelagia

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Stouka Konstantina

Γαλλικά  Delf A2

 

Pass

 

 

 

 

Tanis Christos

Γερμανικά Zertifikat B1( R-L)

 

Pass

 

 

 

 

Thanos Georgios

Cambridge KET

 

Distinction

 

 

 

 

Thanos Georgios

Γερμανικά Zertifikat Fit 2

 

Pass

 

 

 

 

Tsertou Katerina

Proficiency

 

Pass

 

 

 

 

Tsokani  Fani

Ισπανικά   Β1

 

Very Good

 

 

 

 

Tzouvelekis Konstadinos

Cambridge KET

 

Merit

 

 

 

 

Vazaka Ioanna

Γερμανικά Zertifikat Fit 2

 

Pass

 

 

 

 

Vourvoulia Erato

Cambridge FCE

 

Grade C

NAME (αλφαβητικά)                                                                                 EXAM RESULT

AGATHIS IOANNIS ATHANASIOU             CAMBRIDGE KET PASS
ANASTASIADI CHRISTINA ALEX.       CAMBRIDGE KET PASS WITH DISTINCTION
ANNITSAKI ELEKTRA ODYSSEFS    CAMBRIDGE KET PASS WITH DISTINCTION
ANTONOPOULOS GIORGOS                    FIT2 PASS
ANTONOPOULOS DIMITRIS                    FIT2 PASS
ARGIROS ALEXANDROS              IT SKILLS CAMBRIDGE UNIV. Internet 94%
ARGIROU RAFAELA                    IT SKILLS CAMBRIDGE UNIV. Internet 91%
ATZEMOGLOU ZAKLINECCE MICHIGAN
BOUSIOUTA STAMATINAPROFICIENCY MICHIGAN
CHATZOPOULOS  DIMITRIOS ANG.  CAMBRIDGE KET   PASS WITH DISTINCTION
CHRISTOFILI   GEORGIOU ANTIGONI        CAMBRIDGE FCE GRADE A
CHRISTODOULAKI CHRISTINAGOETHE B2
DEREMPEI DANAI ALEXIOU                  CAMBRIDGE FCE  GRADE B
DERVISIS  CHRISTOS ATHANASIOU          CAMBRIDGE FCE  GRADE B 
DERMETZIDIS FIVOSECCE MICHIGAN
DIMOPOULOS CHRISTOS G.  IT SKILLS CAMBRIDGE IT   94% 
DIMOPOULOS CHRISTOS G. IT SKILLS CAMBRIDGE managing files  95% 
DIMOPOULOS CHRISTOS G.ECCE MICHIGAN
DIMOPOULOU ANNA MARI IT SKILLS CAMBRIDGE UNIV. Internet 94%
DIMOPOULOU ANNA-MARIA DIMITRIOU        CAMBRIDGE KET  PASS
FOUNTOULI IOANNA ATHANASIOU            CAMBRIDGE KET  PASS WITH MERIT
GAVRILAKIS ANTONIOS ELEFTHERIOU        CAMBRIDGE KET  PASS
GAVRILAKIS ANTONIS                      DELF A1:     63.5/100
GAVRILAKIS ANTONISIT SKILLS CAMBRIDGE UNIV. Internet 88%  
GIANNAKOPOULOU IOANNA                  DELF A1:    77.5/100
GIONI  IRO GEORGIOU                    CAMBRIDGE KET PASS
GOLEMIS DHIMITER LEONIDHA              CAMBRIDGE  FCE GRADE C
GOURGIOTIS IOANNIS KONSTANTINOU         CAMBRIDGE PET  PASS
KANELOPOULOU IOANNAPROFICIENCY MICHIGAN
KARANDREAS  NIKOLAOS ANDREA             CAMBRIDGE KET  PASS WITH DISTINCTION
KARVELIS VAGGELISECCE MICHIGAN
KARVELI ATHINAECCE MICHIGAN
KAROUZOS VASILEIOS LOUKA                CAMBRIDGE PET  PASS
KATSIVARDI PINELOPI PANAGIOTI           CAMBRIDGE KET  PASS WITH DISTINCTION
KONSTANTINIDI DAFNI-GEORGIA            DELF A1: 73.5/100
KONSTANTIS VASILEIOS GEORGIOU           CAMBRIDGE   FCE GRADE C
KOTZAMPASAKI ANNA Z. (ARIANA)    CAMBRIDGE FCE  GRADE B
KOTZAMPASAKIS  KONSTANTINOS  CAMBRIDGE FCE  GRADE C
KYPRAIOU  MARIA NIKIFOROU               CAMBRIDGE   FCE GRADE B
MONOKROUSOS GIORGOSPROFICIENCY MICHIGAN
MOURELATOU ERRIKA THOMA                 CAMBRIDGE FCE   GRADE C
MELISSOURGOS  GEORGIOS KONST.CAMBRIDGE KET   PASS WITH MERIT
NALMPANI CHRISTINA ALEXANDROU           CAMBRIDGE KET   PASS
NOITAKI ELLI                            DELF A1:   69/100
OIKONOMOU DIMITRIOS GEORGIOU           CAMBRIDGE  PET  LEVEL B1
OIKONOMOU DIMITRIOS GEORGIOUECCE MICHIGAN
PALLAS YIANNISECCE MICHIGAN
PANOUSAKI POLYXENI LEONIDA              CAMBRIDGE   FCE     GRADE A
PAPAGIANNOPOULOS SOCRATESPROFICIENCY MICHIGAN
PAPAGIANNOPOULOS GIANNIS  IT SKILLS CAMBRIDGE Internet 94%
PAPAZISI  EVANGELIA KONST.CAMBRIDGE  FCE    GRADE A
PAPOUTSIDAKIS  GEORGIOS IOANNISCAMBRIDGE   FCE  GRADE B
PEPPA GEORGIA PETROU                    CAMBRIDGE  PET  LEVEL B1
PONTIKIS VASILEIOS VAS.           CAMBRIDGE PET PASS WITH DISTINCTION
RODOPOULOS  SPYRIDON NIKOLAOU       CAMBRIDGE PET  PASS
SCIAMDIBIAN M. GIOVANNI BATISTA     CAMBRIDGE FCE  GRADE C
SPIRIOUNIS KYRIAKOS STEFANOU           CAMBRIDGE FCE  GRADE C
STOUKA  KONSTANTINA CHRISTOU     CAMBRIDGE KET PASS WITH MERIT
STOYKA KONSTANTINA                      DELF A1:   69.5/100
TANIS  CHRISTOS – V. CHRISTOU        CAMBRIDGE  FCE   GRADE B
THANOS GIORGOS                          FIT 1:   PASS
TSERTOU KATERINAGOETHE B2
VEISAKI ANTIGONI GEORGIOU            CAMBRIDGE  FCE  GRADE C
ZACHARIA  GARIFALLIA DIONYSIOU     CAMBRIDGE KET    PASS WITH MERIT 
ZACHARIAS  GEORGIOS DIONYSIOU      CAMBRIDGE PET   PASS
ZAFEIROPOULOU CHARA MARINOUCAMBRIDGE KET PASS WITH DISTINCTION 
ΝΑΜΕ (αλφαβητικά)EXAM CERTIFICATE
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣK.E.T. – pass with merit
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΑΡΓΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΑΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade A
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣDELF B2 / FRENCH
ΒΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣMICHIGAN ECCE
ΒΙΣΒΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑMICHIGAN PROFICIENCY
ΓΕΝΝΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMICHIGAN ECCE
ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMICHIGAN ECCE
ΓΚΕΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑMICHIGAN PROFICIENCY
ΓΡΑΣΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade A
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣDELF B2 / FRENCH
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑMICHIGAN ECCE
ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΛΥΔΙΑP.E.T. – pass
ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΚΑΡΑΜΑΝ ΛΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣK.E.T. – pass with distinction
ΚΑΤΣΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑK.E.T. – pass with distinction
ΚΕΦΗΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣK.E.T. – pass with merit
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΖΑDELF B2 / FRENCH
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΝΝΑCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΝΝΑDELF A1 / FRENCH
ΛΑΒΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑCAMBRIDGE ADVANCED 
ΛΑΒΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑMICHGAN PROFICIENCY
ΛΥΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩCAMBRIDGE PROFICIENCY grade B
ΜΑΛΤΙΠΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑMICHIGAN PROFICIENCY
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΙΝΤΑP.E.T. – pass with merit
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣMICHIGAN PROFICIENCY
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΕΡΡΙΚΑCAMBRIDGE Level B1
MOYΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣDELF A1 / FRENCH
ΜΠΑΡΟΥΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ DELF B2 / FRENCH
ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΝΤΙΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ MICHIGAN ECCE
ΞΕΝΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣMICHIGAN PROFICIENCY
ΠΑΛΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade A
ΠΑΛΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩP.E.T. – pass with distinction
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣCAMBRIDGE Level A1
ΡΕΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣMICHIGAN ECCE
ΡΙΣΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑDELF A1 / FRENCH
ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗK.E.T. – pass
ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – PowerPoint
ΣΤΕΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗCAMBRIDGE PROFICIENCY grade C
ΣΤΕΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗMICHIGAN PROFICIENCY
ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣP.E.T. – pass with distinction
ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade A
ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ (αλφαβητικά)                      

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ       

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣMichigan Proficiency
ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΑΧΛΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Β1
ΒΙΛΛΙΟΥ ΜΑΡΘΑCITY & GUILDS B2 ISESOL    ISESOL
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣCAMBRIDGE – Level C1(Advanced)
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣMichigan Proficiency
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΕΡΑΤΩCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΓΡΑΣΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE – Level A2
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass
ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2 
ΚΑΡΓΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣCAMBRIDGE Proficiency- grade C
ΚΑΡΓΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣMichigan Proficiency
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΚΕΦΗΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑCAMBRIDGE P.E.T. – pass with merit
ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΑΡΙΑΝΑCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΑΡΙΑΝΑCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣCAMBRIDGE – Level A1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΝΝΑCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΜΑΛΤΕΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΜΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  CAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ, WORD, EXCEL, INTERNET – pass
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΕΡΡΙΚΑCAMBRIDGE P.E.T.
ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΜΠΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣCITY & GUILDS B2 – IESOL, ISESOL
ΜΠΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΜΠΕΝΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΑCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑCAMBRIDGE – Level A1
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑCAMBRIDGE – Level C1 (Advanced)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑMichigan Proficiency
ΝΤΖΟΓΑΝΗ ΛΥΔΙΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Β1
ΟΜΠΡΟΚ ΣΑΜΑΝΘΑCAMBRIDGE – Level C1(Advanced)
ΟΜΠΡΟΚ ΣΑΜΑΝΘΑMichigan Proficiency
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΥΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣCITY & GUILDS B2 – IESOL, ISESOL
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2 – grade C
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΠΑΤΕΡΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑCITY & GUILDS B2 ISESOL
ΠΑΤΣΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΥΔΑΓΑΛΛΙΚΑ Β2
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣCITY & GUILDS B2 ISESOL
ΠΕΠΠΑ ΝΑΝΤΙΑCITY & GUILDS B2 ISESOL
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΠΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑCITY & GUILDS B2 ISESOL
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣCAMBRIDGE P.E.T. – pass
ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΡΙΣΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ    CAMBRIDGE F.C.E. – grade A
ΡΙΣΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑCAMBRIDGE P.E.T. – pass with merit
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE K.E.T. – pass with merit
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ, WORD, EXCEL, INTERNET
ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣCAMBRIDGE F.C.E.- grade C
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΓΑΛΛΙΚΑ Β2
ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑCAMBRIDGE Profiviency- grade C
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑMichigan Proficiency
ΣΤΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗCAMBRIDGE – Level B1
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE F.C.E. – grade Β
ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣCAMBRIDGE ΙΤ – EXCEL
ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΕΘΕΛCAMBRIDGE K.E.T. – pass
ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΙΡΗCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ, WORD, EXCEL, INTERNET
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΦΛΩΡΑΚΗ ΕΥΑCAMBRIDGE K.E.T. – pass
ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗCAMBRIDGE ΙΤ – ΧΡΗΣΗ Η/Υ
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ZD(B1)
ΧΑΤΖΗΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗCITY & GUILDS B2 – IESOL, ISESOL
ΧΑΤΖΗΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗCAMBRIDGE F.C.E. – grade C
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑCAMBRIDGE P.E.T.- pass with merit
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      (αλφαβητικά)ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΑΛΙΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΓΕΝΝΑΔΗ ΜΕΡΟΠΗCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΓΚΕΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΓΚΕΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΛΕΑΝΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣCITY & GUILDS B2 IESOL
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣΓΑΛΛΙΚΑ Α2
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Α2
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE IT – WORD
ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗCAMBRIDGE F.C.E.
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΖΑΡΚΑΔΑ ΔΑΝΑΗMICHIGAN E.C.P.E
ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΓΑΛΛΙΚΑ Β2
ΚΑΠΑΛΑ ΠΑΟΛΙΝΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣMICHIGAN E.C.P.E
ΚΟΝΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣCITY & GUILDS B2 IESOL
ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE IT – WORD
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΑΡΙΑΝΝΑCAMBRIDGE IT – WORD
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣCAMBRIDGE IT – WORD
ΚΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΖΑΓΑΛΛΙΚΑ Α2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΛΥΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩCAMBRIDGE F.C.E.
ΜΑΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΑΧΑΙΡΑ ΦΛΩΡΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΜΟΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΟΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΜΟΥΧΤΗ ΘΕΜΙΣCAMBRIDGE F.C.E.
ΝΑΤΣΙΚΑ ΣΟΦΙΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΝΤΖΟΓΑΝΗ ΛΥΔΙΑCAMBRIDGE P.E.T.
ΝΤΖΟΓΑΝΗ ΛΥΔΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΝΤΖΟΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΞΥΠΝΗΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣCAMBRIDGE F.C.E.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Α2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΑΤΑΣΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩCAMBRIDGE K.E.T.
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΙΝΑCAMBRIDGE P.E.T.
ΠΑΡΑΣΚΟΥΔΑ ΕΛΕΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΠΑΤΣΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΠΑΤΣΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑΓΑΛΛΙΚΑ Β1
ΠΕΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΠΕΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ ΕΛΕΝΗCAMBRIDGE F.C.E.
ΡΕΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΡΙΣΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΣΚΛΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣMICHIGAN E.C.P.E
ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣCAMBRIDGE P.E.T.
ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣCAMBRIDGE IT – WORD
ΤΖΑΜΤΖΙΟΥ ΚΛΑΟΥΣCITY & GUILDS B2 IESOL
ΤΖΕΜΤΖΙΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΤΡΙΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΤΡΙΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit1
ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΦΑΛΤΑΪΤΣ ΕΥΣΕΒΙΑMICHIGAN E.C.P.E
ΦΥΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Fit2
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗCAMBRIDGE K.E.T.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2009 (αλφαβητικά)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
ΑΤΣΟΥ ΝΤΕΜΗCAMBRIDGE K.E.T.
ΒΕΣΤΑΡΧΗ ΘΕΟΔΩΡΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΓΑΓΓΑ ΒΙΚΥMICHIGAN E.C.P.E
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΓΙΩΜΕΛΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣCITY & GUILDS C2
ΓΙΩΤΗ ΛΙΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΓΚΟΡΙΛΑ ΟΛΓΑMICHIGAN B2 E.C.C.E.
ΓΚΟΡΙΛΑ ΟΛΓΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΓΡΑΣΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΟΛΙΑMICHIGAN E.C.P.E
ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑMICHIGAN E.C.P.E
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣCAMBRIDGE C.P.E.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣMICHIGAN E.C.P.E
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΚΑΛΝΤΙΡΙΜΤΖΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΚΑΛΝΤΙΡΙΜΤΖΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΚΟΤΤΙΚΑ ΕΛΙΖΑMICHIGAN E.C.P.E
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΖΑΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΜΙΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣCITY & GUILDS C2
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣCAMBRIDGE C.P.E.
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΑΧΑΙΡΑ ΦΛΩΡΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ B1
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΠΑΚΑΣ ΧΑΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΜΠΑΡΟΥΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΛΑΟΡΕΤΤΑCAMBRIDGE K.E.T.
ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΙΡΗCAMBRIDGE K.E.T.
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ    CITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΝΤΙΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ    ΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΟΜΠΡΟΚ ΣΑΜΑΝΘΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΠΑΛΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΠΑΤΣΙΑΡΗ ΔΑΝΑΗΓΑΛΛΙΚΑ Β1
ΠΑΤΣΙΑΡΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑΓΑΛΛΙΚΑ Α2
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣCITY & GUILDS B2 IESOL
ΠΕΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΠΕΠΠΑ ΝΑΝΤΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΠΕΠΠΑ ΝΑΝΤΙΑCITY & GUILDS B2 IESOL
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΠΟΝΤΙΚΗ ΒΑΓΙΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΠΡΙΦΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗCAMBRIDGE K.E.T.
ΡΕΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΡΙΣΣΑΚΗ ΜΙΜΗCAMBRIDGE K.E.T.
ΣΑΧΟΛΑΡΗ ΣΕΡΕΝΑMICHIGAN B2 E.C.C.E.
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣCAMBRIDGE F.C.E.
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΑΛΛΙΚΑ Α1
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΜΥΡΤΩCAMBRIDGE F.C.E.
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΜΥΡΤΩCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣMICHIGAN E.C.P.E
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑCAMBRIDGE C.P.E.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑMICHIGAN E.C.P.E
ΣΧΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑCAMBRIDGE C.P.E.
ΣΧΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑMICHIGAN E.C.P.E
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥCAMBRIDGE F.C.E.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΗΝΑCITY & GUILDS B2 IESOL, ISESOL
ΤΣΕΡΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑCAMBRIDGE F.C.E.
ΤΣΕΡΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ B1
ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΦΙΛΙΠΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣMICHIGAN E.C.P.E
ΦΥΚΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΦΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ B1
ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣCAMBRIDGE K.E.T.
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT2
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣCAMBRIDGE A1
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΑ FIT1